Obsah fóra
lamky.net
www.lamky.net
banner
Registrácia  •  Prihlásenie
 Exhumed / PowerSlave (1996) Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému

Pridat tému do záložiek
Odpovedať na tému Thank Post
Autor Správa
howady   
Warezák


Založený: 22.02.2010
Príspevky: 606
SMS donate: 0
Bydlisko: Přesřekoň

PríspevokZaslal: So Sep 04, 2010 21:54 pm Odpovedať s citátomCelkom dole

Exhumed / Powerslave / EN
(DOSBox emulace)

Image

Stručný popis:

Exhumed je 3D akční hra, která byla vyrobena v roce 1996 společností Lobotomy Software pro operační systém MS-DOS, a herní konzole PlayStation a Sega Saturn. V Evropě byla hra distribuována společností BMG Interactive a v severní Americe zajišťovala distribuci společnost Playmates Interactive Entertainment. Hra byla v severní Americe prodávána pod názvem "PowerSlave" a v Japonsku pod jménem "Seireki 1999: Pharaoh no Fukkatsu". Název americké verze byl odvozen od hudebního alba "PowerSlawe" hudební skupiny "Iron Maiden", která použila na obalu tohoto alba výrazné egyptské motivy. Tento release obsahuje původní originální hru včetně integrovaného emulátoru DOSBox ve verzi 0.74-3. Po instalaci stačí kliknout na zástupce hry na ploše a přes upravený DOSBox se hra automaticky spustí. Nemusíte nic nastavovat, stačí rovnou hrát. Díky integrovanému emulátoru DOSBox je hra hratelná ve Windows 7, Windows 8, Windows 10 a vyšších.

Děj hry se odehrává v okolí starobylého egyptského město Karnak na konci 20. století. Město je okupováno neznámými záhadnými silami, proto je na místo vyslán speciální vojenský tým. Nicméně vrtulník s jednotkou je sestřelen a z týmu přežívá pouze jediný člen. Hráč v této hře přebírá roli posledního přeživšího člena týmu. Vaším hlavním úkolem je najít osm součástí radiového vysílače, který byl roztroušen po okolí města při havárii vrtulníku. Na své cestě budete čelit nejrůznějším protivníkům od nepřátelské zvířeny až po mýtické bytosti, budete hledat klíče k zapečetěným dveřím a pátrat po magických artefaktech vylepšujících vaše vlastnosti. Vaším rádcem bude duch faraona Ramsese.

Poznámky:

• Instalaci hry zahájíte spuštěním souboru "Exhumed - (DOSBox emulation) - Setup.exe".

• I když tuto prastarou hru spustíte díky emulátoru v moderních OS Windows, stále se jedná o původní hru a jako taková je obrazem své doby a tehdejších trendů. V té době ještě nebylo tak úplně ujasněno jak se mají 3D hry ovládat a výrobci u některých her neumožňovali uživatelům změnu ovládání podle jejich osobních požadavků, proto u této hry nelze upravit ovládání na dnes již tradiční WSAD hmat . Smiřte se s tím, že to nejde a pokud je to vás nepřekonatelná obtíž, tak si tuto hru nestahujte.

• Vidíte-li někde kulovitou nádobu s hořícím plamenem, z bezpečné vzdálenosti do ní střelte, po jejím výbuchu se často se v dutině za prasklinou nachází nějaký bonus, případně chodba kterou můžete pokračovat v putování dále.

• Pod hladiny nejrůznějších jezírek, vodních ploch a kanálů (pokud mají nějakou hloubku) se potopíte stiskem klávesy pro skrčení, stiskem této klávesy plavete směrem dolů, klávesou pro výskok plavete naopak nahoru a pomocí ní se dostanete i na hladinu.

• Na některá místa budete muset doskočit s rozběhem - to znamená budete muset držet klávesu "Shift" zároveň s klávesou pro pohyb dopředu a na hraně prázného prostoru stisknout klávesu pro skok. Je to sice poněkud krkolomné, ale dá se to zvládnout.

• Pokud potřebujete hru zpomalit použijte kombinaci kláves CTRL+F11, pokud naopak potřebujete hru zrychlit použijte klávesy CTRL+F12.

• Tato hra je určena hlavně pro pamětníky, kteří tuto hru kdysi hráli a pro odvážlivce, kteří ji chtějí vyzkoušet. Na znechuceně jízlivé, rádoby-vtipné poznámky a spamy nejrůznějších exhibujících se hormonálně nevyrovnaných pubertálních a postpubertálních frustrátů nesnášejících staré hry a nesmyslně srovnávajících požadavky, vzhled a funkčnost této prastaré hry se současnými hrami - nebude reagováno.

Velikost archivu: 328 MB

Download:


Linky sa zobrazia až po prihlásení. Prihlás sa
Chces vidieť plný obsah a nie si zaregistrovaný? Zaregistruj sa
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Podakovania: PrimalRV, TC13, sú vdační za túto tému.
howady   
Warezák


Založený: 22.02.2010
Príspevky: 606
SMS donate: 0
Bydlisko: Přesřekoň

PríspevokZaslal: Po Dec 10, 2012 15:29 pm Odpovedať s citátomCelkom dole

Exhumed / Powerslave ( EN
(pSX emulace)

Image

Stručný popis:

Exhumed je 3D akční hra, která byla vyrobena v roce 1996 společností Lobotomy Software pro operační systém MS-DOS, a herní konzole PlayStation a Sega Saturn. V Evropě byla hra distribuována společností BMG Interactive a v severní Americe zajišťovala distribuci společnost Playmates Interactive Entertainment. Hra byla v severní Americe prodávána pod názvem "PowerSlave" a v Japonsku pod jménem "Seireki 1999: Pharaoh no Fukkatsu". Název americké verze byl odvozen od hudebního alba "PowerSlawe" hudební skupiny "Iron Maiden", která použila na obalu tohoto alba výrazné egyptské motivy. Tato verze hry byla určena pro herní konzoli Playstation. Verze pro Playstation se od verze pro PC (MS-DOS) značně liší nejen konzolovým ovládáním, ale i odlišnými levely a lokacemi, dobíjením zbraní a zdraví, použitím artefaktů, a v poslední řadě lehce graficky odlišným herním rozhraním.

Tento release obsahuje původní originální hru pro herní konzoli Playstation včetně integrovaného emulátoru pSX verze 1.13. Součástí tohoto releasu je i CD image původního originálního CD, který emulátor používá pro vlastní fungování hry, včetně přehrávání videí a hudby. V tomto vydání nemusíte nic nastavovat, stačí pouze nainstalovat a po kliknutí na ikonu na ploše, rovnou hrát. Díky integrovanému emulátoru pSX je hra hratelná ve Windows 7, Windows 8, Windows 10 a vyšších.

Ovládání hry:

kurzorové šipky - pohyb vpravo, vlevo, nahoru a dolů
klávesa "A" + kurzorová šipka "nahoru"/"dolů" - pohled nahoru/dolů (PSX Joypad - tlačítko "Trojúhelník")
klávesa "X" - střelba (PSX Joypad - tlačítko "Čtverec")
klávesa "Y" - skákání, výběr lokace v mapšě levelů, výběr položek v pomocném menu (PSX Joypad - tlačítko "Křížek")
klávesa "S" - otevírání dveří, používání vypínačů (PSX Joypad - tlačítko "Kroužek")
klávesa "Enter" - výběr položek v hlavním menu, aktivace pomocného menu (pauza, ovládání hlasitosti,ukončení hry)
klávesa "Mezerník" - Menu inventáře, lze zde zapnout průhledovou mapu, artefakt apod.
levý Shift - zaměřovač (PSX Joypad - tlačítko "L1")
levý Ctrl - běh bokem nalevo (PSX Joypad - tlačítko "L2")
pravý Shift - "zamknout" cíl v zaměřovači (PSX Joypad - tlačítko "R1")
pravý Ctrl - běh bokem napravo (PSX Joypad - tlačítko "R2")
klávesa "F12" - uložit screenshot

levý Shift - úkroky doleva (PSX Joypad - tlačítko "L1")
levý Ctrl - změna zbraně (PSX Joypad - tlačítko "L2")
pravý Shift - úkroky doprava (PSX Joypad - tlačítko "R1")
pravý Ctrl - změna zbraně (PSX Joypad - tlačítko "R2")

klávesa "F6" - uložit pozici "Quicksave 1"
klávesa "F7" - uložit pozici "Quicksave 2"
klávesa "F8" - uložit pozici "Quicksave 3"
klávesa "F9" - uložit pozici "Quicksave 4"
klávesa "F1" - nahrát uloženou pozici "Quicksave 1"
klávesa "F2" - nahrát uloženou pozici "Quicksave 2"
klávesa "F3" - nahrát uloženou pozici "Quicksave 3"
klávesa "F4" - nahrát uloženou pozici "Quicksave 4"

numerická klávesa "Enter" - vypnout/zapnout zvuk
numerická klávesa "Plus" - zesilování zvuků/hudby
numerická klávesa "Mínus" - zeslabování zvuků/hudby

Klávesa "Esc" - ukončení hry (emulátoru pSX)

• Pokud chcete změnit konfiguraci ovládacích tlačítek na klávesnici, postupujte následovně - stiskněte současně klávesy "pravý Alt" + "Enter" - tím přepnete hru do zobrazení v okně. Nyní uchopte myš a najeďte s ní na lištové menu v horní části herního okna a klikněte v něm na položku "File", potom vyberte položku "Configuration". Po kliknutí na položku "Configuration" se zobrazí okno, kde si můžete na záložce "Cotrollers" změnit kombinaci kláves na tu co vám vyhovuje nejlépe, případně zvolit v rozbalovacím řádku s popiskem "Device" jako ovládací zařízení místo klávesnice "Joypad".

Poznámky:

• Po rozbalení z archivu budete mít na disku 3 soubory včetně jednoho exe souboru. V žádném případě se nepokoušejte tyto soubory znovu rozbalit - tyto soubory jsou nedílnou součástí instalátoru, rovnou spusťte soubor "Exhumed-PSX-Setup.exe" tím zahájíte instalaci hry.

• Součástí instalace je 620 MB velký CD image s původní hrou, jakmile začne instalátor tento image rozbalovat na disk, vypadá to jako kdyby instalace ZAMRZLA. Není to pravda, buďte trpěliví, nezasahujte do práce počítače (!) a vyčkejte (na pomalejších strojích i 10-15 minut) - uvidíte že se hra nainstaluje.

• Vidíte-li někde kulovitou nádobu s hořícím plamenem, z bezpečné vzdálenosti do ní střelte, po jejím výbuchu se často se v dutině za prasklinou nachází nějaký bonus, případně chodba kterou můžete pokračovat v putování dále.

• Vázy často ukrývají užitečné bonusy a proto se je vyplatí rozsekat šavlí, případně rozbít střelbou máte-li dostatek střeliva, ale pozor občas je ve váze nepříjemné překvapení ve formě škorpiona nebo jiné útočné potvory - proto buďte ve střehu.

• Emulátor pSX ve verzi 1.13 nenabízí žádnou další možnost nastavení grafického výstupu, kromě změny rozlišení monitoru. Proto nemá smysl prohledávat nastavení a ani se dotazovat na to proč nelze nastavit kvalitnější zobrazení, vyhlazování a podobně - smiřte se s tím, že to nejde. Komu se to nelíbí, nemusí si tento release stahovat a instalovat. Můžete použít jiný emulátor, ale bude tím ztracena výhoda bezproblémové přenositelnosti a portablovatelnosti emulátoru pSX 1.13.

• Tato kompilace je určena hlavně pro pamětníky, kteří tuto hru kdysi hráli a pro odvážlivce, kteří ji chtějí vyzkoušet. Na jízlivé, rádoby-vtipné poznámky a spamy nejrůznějších exhibujících se frustrátů, srovnávající vzhled a funkčnost této prastaré hry s se současnými hrami - nebude reagováno.

Velikost archivu: 311 MB

Download:


Linky sa zobrazia až po prihlásení. Prihlás sa
Chces vidieť plný obsah a nie si zaregistrovaný? Zaregistruj sa
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
howady   
Warezák


Založený: 22.02.2010
Príspevky: 606
SMS donate: 0
Bydlisko: Přesřekoň

PríspevokZaslal: St Okt 28, 2020 10:01 am Odpovedať s citátomCelkom dole

Exhumed / Powerslave / EN
(PCExhumed engine)

Image

Stručný popis:

Exhumed je 3D akční hra, která byla vyrobena v roce 1996 společností Lobotomy Software pro operační systém MS-DOS, a herní konzole PlayStation a Sega Saturn. V Evropě byla hra distribuována společností BMG Interactive a v severní Americe zajišťovala distribuci společnost Playmates Interactive Entertainment. Hra byla v severní Americe prodávána pod názvem "PowerSlave" a v Japonsku pod jménem "Seireki 1999: Pharaoh no Fukkatsu". Název americké verze byl odvozen od hudebního alba "PowerSlawe" hudební skupiny "Iron Maiden", která použila na obalu tohoto alba výrazné egyptské motivy. V tomto vydání hra využívá engin PCExhumed, založený na zdrojovém kódu enginu EDuke32, který umožňuje hře fungovat na Windows 7, Windows 8, Windows 10 a vyšších.

Poznámky:

• Archiv obsahuje dvě verze hry určené pro 32-bitové a 64-bitové verze operačních systémů Windows.

• Instalaci hry pro 32-bitové operační systémy Windows spustíte souborem "Exhumed - (PCExhumed engine 32-bit) - Setup.exe".

• Instalaci hry pro 64-bitové operační systémy Windows spustíte souborem "Exhumed - (PCExhumed engine 64-bit) - Setup.exe".

• Hra podporuje i širokoúhlá rozlišení moderních monitorů.

• Tato hra je určena hlavně pro pamětníky, kteří tuto hru kdysi hráli a pro odvážlivce, kteří ji chtějí vyzkoušet. Na znechuceně jízlivé, rádoby-vtipné poznámky a spamy nejrůznějších exhibujících se hormonálně nevyrovnaných pubertálních a postpubertálních frustrátů nesnášejících staré hry a nesmyslně srovnávajících požadavky, vzhled a funkčnost této prastaré hry se současnými hrami - nebude reagováno.

Velikost archivu: 249 MB

Download:


Linky sa zobrazia až po prihlásení. Prihlás sa
Chces vidieť plný obsah a nie si zaregistrovaný? Zaregistruj sa
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
---
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:      
Odpovedať na tému Thank Post


 Prejdi na:   Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Upozornenie: Žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri. Autor stránky neberie žiadnu zodpovednost za príspevky odoslané uživatelmi. Nepoužívajte tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkolvek materiálov, ku ktorým nemáte legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autor stránky odmieta akúkolvek zodpovednost za prípadne porušovanie zákonov. Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.
V prípade, že ste narazili na nelegálny obsah prosím okamžite kontaktujte administrátora portálu.Powered by phpBB © 2020 phpBB Group :: Časy uvádzané v GMT
[ Nacítanie: 0.1s ] :: [ 22 Queries ] :: [ 11,265 stránok za dnes ] :: [ Dnes DB: 186,573 ] :: [ Max DB: 13,059,503 ]